Kariéra

V rámci rozvoje naší společnosti hledáme do našeho týmu:

Přípravář/ka

Místo výkonu práce:
Ostrava

Náplň práce:
– kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
– vypracování harmonogramu zakázky
– výběrová řízení subdodavatelů včetně vyhodnocení
– technické řešení možných změn projektů
– zpracování kontrolního a zkušebního plánu zakázky
– vypracování technologických postupů zakázky

Požadujeme:
– VŠ/SŠ stavebního směru
– znalost přípravy staveb
– orientace v rozpočtových programech
– praxe v přípravě staveb (výhodou)

Nabízíme:
– nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
– příspěvek na stravování
– další benefity dle dohody

 Nástup možný ihned!

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail:
info@sasynelbl.cz

Stavbyvedoucí

ČR

– organizace, řízení a kontrola při realizaci staveb
– řízení mistrů, organizace pracovních úkolů stavbyvedoucích
– zajištění ekonomických a technických parametrů stavby
– zajištění podkladů pro fakturaci
– odpovědnost za dodržování platných norem
– komunikace s investorem, stavebním dozorem, dodavateli

Požadujeme:
– SŠ/VŠ stavebního směru
– praxi v řízení a vedení staveb výhodou
– orientaci v přípravě a řízení  pozemních staveb
– dobrou uživatelskou znalost MS Office, AutoCad
– ochotu cestovat
– ŘP sk. B

Nabízíme:
– služební automobil i pro soukromé účely
– služební mobilní telefon